• MegaMillions - Amerykańska loteria | USA MegaMillions Lotto

  Druge największe lotto w Stanach zjednoczonych jest MegaMillions z minimalnym Jackpotem 12.000.000 USD. Swoim rekordnym Jackpotem 656 milionów USD a ulobionością w graniu się o to ta loteria zalicza między największe na świecie.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać w MegaMillions ?

  Jak grać w MegaMillions ?

   

  MegaMillions to loteria liczbowa, w której gracz wybiera 6 liczb - pięć liczb od 1 do 75 w sektorze głównym oraz jedną od 1 do 15 w sektorze MEGA Ball.


  Ponieważ numer dodatkowy - MEGA Ball - może być taki sam jak jeden z pięciu głównych numerów loterii,  losuje się go w oddzielnym losowaniu.


  Możecie też zdać się na nasz system i pozwolić mu wybrać za was...
  (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Amerykańske lotto MegaMillions jest jedną z najbogatszych i największych loterii w USA (gra się w 38 państwach). MegaMillions należy między najbogatsze loterie świata.
  The Big Game (Wielka Gra) znana jako poprzednik MegaMillions loterii się zaczeła grać 31. sierpnia 1996 w 6 państwach (Georgia, Illinois, Maryland, Massachusetts, Michigan i Virginia).


  Losowanie loterii odbywa się każdy piątek. Gracz wygrywa nagrodę, gdy zgadnie minimalnie dodatkowy numer-MegaBall. W razie, że gracz zgadnie 5 głównych numerów loterii wygrywa nagrodę 250.000 USD.
  Oprócz Jackpotu,są nagrody od 2-250.000 USD. Całkowita szansa na wygraną jest 1 do 40.


  Minimalny Jackpot jest 12 milionów USD a dotąd najwyższy Jackpot w historii MegaMillions był $656 milionów USD (wygranych w marcu 2012), co jest rekord dla największy Jackpot ze wszystkich amerykańskich loterii. Dlatego nietylko mnóstwo Amerykańskich Polaków gra o tą loterie.


  MegaMillions lotto jest możliwe grać kiedykolwiek i z Polski przez internet a skusić szczęście, stać się milionerem i przeżyć Amerykański sen.