• UK Lotto – angielska loteria | UK National Lottery

  Ze względu na wysokie prawdopodobieństwo wygranej UK National Lottery (loteria państwowa) tworzy w Wielkiej Brytanii największą liczbę milionerów spośród wszystkich loterii.
  Reguły UK LOTTO są bardzo podobne do reguł polskiej loterii LOTEK LOTTO, czyli szanse na wygraną są w przypadku obydwu loterii jednakowe.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać w UK LOTTO ?

  Jak grać w UK LOTTO ?

   

  Reguły są bardzo podobne regułam ulubionej Polskiej loterii Duży lotek - LOTTO.


  UK Lotto jest loteria liczbowa, przy której gracz trafia 6 numerów ze 49 numerów liczbowego rządu od 1 po 49.


  Losowanie loterii się odbywa dwa razy w tygodniu i to każdą środe i sobote wieczorem. Razem ze sześciomi głównymi numerami jest wylosowany i jeden dodatkowy numer (Bonus Ball).


  Gracz wygrywa nagrodę, gdy zgadnie minimalnie 3 główne wygrane numery loterii. Numer dodatkowy jest ważny tylko w razie, gdy gracz zgadnie 5 głównych numerów + dodatkowy numer i wygrywa 2.nagrodę.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Angielskie loto (UK Lotto) jest  wo Wielkiej Brytanii największym twórcem milionerów z pomiędzy loterii i należy do najwięcej ulubionych.
  Całkowita szansa zdobyć nagrodę jest 1 do 54.


  Minimalny JACKPOT jest 2.000.000 GBP (około 10 milionów złotych) i dotąd największy JACKPOT w historii UK Lotto był 42 milionów GBP.


  Dlatego i mnóstwo Polaków pracujących w Anglii i pragnących po nagrodzie grają o tą loterie. Angielske lotto jest możliwe grać i przez internet a to kiedykolwiek i gziekolwiek na świecie.


  Z wygranej się niepłacą żadne podatki.