• Oz PowerBall - Australijska loteria | OZ PowerBall Lotto

  Drugą w kolejności i jednocześnie największą narodową loterią w Australii jest OZ Powerball z minimalnym Jackpotem 3.000.000 AUD.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać OZ Powerball ?

  Jak grać OZ Powerball ?

   

  OZ Powerball jest liczbowa loteria, przy której gracz trafia 6 numerów tak, że 5 głównych numerów trafia z 45 numerów liczbowego rządu od 1 po 45 a współcześnie trafia 1 dodatkowy numer z 45 numerów liczbowego rządu od 1 po 45.


  Dodatkowy numer - Powerball może być taki sam, jak i jeden z pięciu głównych numerów loterii, dlatego że się losuje oddzielnie od głównych numerów.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii


  Australske lotto Powerball jest podobna a pochodzi z bardzo pomyślnej amerykańskiej Powerball loterii. W Australii jest też znane i pod nazwą OzPowerball. O tą loterię rządzi spółka Tattersalls. W Nowym południowym Walsie i w Południowej Australii jest Australskie Powerball znane jako Power45, w Qeenslandzie i w Tatts się nazywała jako PowerHit a w Zachodniej Australii jako Powerpik. Pierwsze losowanie odbyło się 23. maja 1996.


  Najwyższy Jackpot do dzisiejszego dnia jest 80 milionów AUD, który był rozdzielony między dwóch graczy (we Victorii i Nowym południowym Wales), 30.lipca 2009. Minimalny Jackpot jest 3.000.000 AUD.


  Losowanie loterii jest każdy czwartek wieczorem.


  Dla OzPowerball loterie się losują 2 sady numerów z dwóch zarządzeń, z których każde ma po 45 piłeczek oznaczonych numerami od 1 po 45. Z pierwszego zarządzenia się losuje 5 numerów a z drugiego się losuje dodatkowy numer – PowerBall.


  Całkowicie się wylosuje 6 numerów. W OzPowerball lotto jest siedem nagród. Jeżeli chcecie wygrać ostatnią nagrodę, potrzebne jest abyście zgadli minimalnie 3 główne wylosowane numery loterii.


  A tu jest tabela nagród, ilość numerów jest potrzebne poprawnie zgadnąć żeby była wygrana któraś nagroda:

  1.  nagroda (JACKPOT): wszystkich 5 głównych wylosowanych numerów  + dodatkowy numer POWERBALL
  2.  nagroda:  5 głównych wylosowanych numerów
  3.  nagroda:  4 główne wylosowane numery + dodatkowy numer POWERBALL
  4.  nagroda:  3 główne wylosowane numery  + dodatkowy numer POWERBALL
  5.  nagroda:  4 główne wylosowane numery
  6.  nagroda:  2 główne wylosowane numery  + dodatkowy numer POWERBALL
  7.  nagroda:  3 główne wylosowane numery