• OzLotto - Australijskie lotto

  OzLotto jest pierwszą Australijska narodową loterią a jest drugą największą z minimalnym Jackpotem  2.000.000 AUD w Australii.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać OZLotto ?

  Jak grać OZLotto ?

   

  Numery OZ Lotto są losowane w zarządzeniu z 45 piłeczkami, które są oznaczonę numerami od 1 po 45. Gracz trafia 7 numerów z 45.


  Losuje się 9 numerów, z których pierwszych 7 numerów są wylosowane jako główne a resztę 2 numery loterii są jako dodatkowe numery.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  OZLotto jest Australską narodową loterią którą rządzi spółka Tattersall a losowanie loterii jest każdy wtorek wieczorem. OZLotto było spuszczonę 26. lutego 1994, jako pierwsza pełnie wspomagana australska narodowa loteria.


  Ta loteria była taka sama jako Australske lotto grana w sobotę. Spoczątku się losowało 6 numerów z liczbowego rządu od 1 po 45. Ale od 18. października 2005 jest losowanych 7 numerów. W zgodzie z tą zmianą się marka OZLotto zmieniła w wielu państwach, by podkreśliła siódmy losowany numer (jako  Super 7 jest OZLotto w regionach Tatts a OZ 7Lotto w Qeeenslendzie). Względem wprowadzenia siódmego numeru OZLotto proponuje większe szanse na wyższe Jackpoty, Jackpot OzLotta zaczyna na 2.000.000 AUD.


  Współcześnie OzLotto trzyma rekord dla najwyższy Australijski Jackpot. Pierwotnie  była garantowana wygrana 90 milionów AUD. 30. czerwca 2009 sobie dwóch szczęśliwych graczy (z Qeenslandu i południowej Australii) podzielili wygraną 106,549,984.76 AUD.

  W lotto się losuje 9 numerów z których pierwszych 7 numerów są losowane jako główne numery. Ostatnie 2 numery są dodatkowe. Tę dodatkowe numery loterii są stosowane na określenie 2 aż 7 nagrody, patrz tabelę:


  1.  nagroda  (JACKPOT):  wszystkich 7 głownych wylosowanych numerów
  2.  nagroda:  6 głównych wylosowanych numerów i jeden z dwóch dodatkowych numerów
  3.  nagroda:  6 głównych wylosowanych numerów
  4.  nagroda:  5 głównych wylosowanych numerów i jeden z dwóch dodatkowych numerów
  5.  nagroda:  5 głównych wylosowanych numerów
  6.  nagroda:  4 główne wylosowane numery
  7.  nagroda:  3 główne wylosowane numery i jeden z dwóch dodatkowych numerów