• Opinie klientów

  Grasz w loterie regularnie albo po prostu od dłuższego czasu? Masz doświadczenie w grze w europejskie albo światowe loterie przez internet? Przydarzyła się Tobie bądź komuś z Twoich znajomych jakaś niezwykła sytuacja podczas gry? Masz do opowiedzenia jakąś ciekawą przygodę w związku z graniem w loterii? Wygrałeś jaką wartościową nagrodę i chcesz podzielić się z innymi swoimi wrażeniami?


  Napisz do nas i podziel się z nami swoimi ciekawymi przygodami, doświadczeniami i doznaniami, oczywiście wszystko przy zachowaniu pełnej anonimowości.


  Swoje doświadczenia prześlij e-mailem na:  info(at)loteklotto.com

  Wasze doświadczenia i przygody związane z grą w loterie:

   

   

  Piotr S. - Kraków, Polska
  Gram w europejskie loterie za pośrednictwem LotekLotto.com regularnie już od kilku miesięcy. Przeważnie gram w EuroMillions (Euro Lotto) i angielską loterię-UK Lotto, no i oczywiście jeszcze we włoskie lotto Superena, gdzie był niedawno do wygrania fantastyczny Jackpot w wysokości 170 milionów EUR.
  Z LotekLotto.com jestem naprawdę zadowolony. Zaraz po zarejestrowaniu się otrzymałem zadarmo kupon SuperEnaLotto, poza tym regularnie zwracają uwagę na wielkie jackpoty, a jeśli kupię sobie więcej kuponów naraz, dostanę voucher na uzyskanie kuponów praktycznie za darmo. To mi się na razie w Polsce nie zdarzyło.

  Agnieszka M. - Wrocław, Polska
  Super strona internetowa. Z mężem gramy w UK LOTTO regularnie, od czasu do czasu skusimy się też na Euromiliony, tak wykorzystaliśmy nasz bonus 100%. Zaskoczyło nas, że przyznali nam go natychmiast, jak tylko wpłaciliśmy pierwsze pieniądze. Kierując się instrukcjami z pierwszego i drugiego przykładu, otrzymaliśmy też +282EUR, które z powodzeniem wystarczą nam na cały rok grania w angielską loterię i Euromillions.
  Świetnie, świetnie, świetnie, dzięki.

  Paweł K. - Warszawa, Polska
  W Polsce gram w LOTTO, a gdy jedziemy do Austrii na zakupy, zawsze kupię sobie zakład Euromilions (Eurolotto) za 2 EUR. Gdy jest wysoki Jackpot to dołącza się i moja żona Ewa.
  Gdy odkryłem w internecie Waszą stronę, mile zaskoczyło mnie, że w moją ulubioną loterię mogę grać i z domu przez internet, a co najważniejsze, jest tańsza niż w Austrii (1,80 EUR).
  Po zarejestrowaniu się dostałem to, co obiecywali, bonus 100% na mój pierwszy wkład, który wyniósł 250 EUR.
  Dziękuję i szczerze polecam.

  Krzysztof P. - Gdańsk, Polska
  W Anglii żyłem i pracowałem jakieś 6 lat. Regularnie graliśmy z kolegami w UK Lotto i Euromillions. Parę razy udało się nam wygrać którąś z nagród. Moja najwyższa wygrana w UK Lotto wyniosła około 3500 funtów, co oczywiście usatysfakcjonuje każdego gracza.
  Gdy wróciłem do domu do Polski, brakowało mi poznanych w Anglii loterii, bo wygrane są tam naprawdę rewelacyjne.
  Raz przez przypadek znalazłem w internecie stronę LotekLotto.com i od razu mnie zainteresowała.
  Naprawdę cieszę się, że znów mogę grać w moją ulubioną loterię.

  Tadeusz W. - Białystok, Polska
  Bardzo ładna i czytelna strona o światowych loteriach, cenne rady, jak zdobyć jak najwięcej zakładów. Gram w lotto regularnie za pośrednictwem poczty, ale wyniki sprawdzam przez internet, i tak udało mi się znaleźć i tę stronę.
  Najpierw wahałem się, czy się zarejestrować, ale po przeczytaniu instrukcji nabrałem odwagi. Zaraz po rejestracji dali mi jeden kupon, a dzięki temu, że gram dużo, wykorzystałem też zniżkę na zakupienie zakładów za pomocą bonusu powitalnego 100%.
  Dotrzymali słowa, spełnili, co obiecali. Polecam dalej.

  Marcin P. - Gliwice, Polska
  Gram w różne loterie, od kiedy skończyłem 18 lat. U nas w domu gram w Lotto. Gdy studiowałem w USA, a później i w Australii, grałem w tamtejsze loterie (Powerball, Megamillions i OzLotto). Zadziwiające w tym jest to, że loterie te proponują atrakcyjne wygrane pieniężne i bardzo wysokie Jackpoty.
  Nie dawno mój dobry znajomy polecił mi stronę LotekLotto.com i to był prawdziwy strzał w dziesiątkę, dzięki!
  Gdy ją przejrzałem, powiedziałem sobie: Świetnie, nareszcie mogę grać w największe światowe loterie, które znam z zagranicy. Bardzo mnie to ucieszyło.
  Od razu wykorzystałem maksyimalny bonus powitalny w wysokości 450 EUR, bo w życiu kieruję się maksymą "Gdy dają, to bierz, a...".  Poza tym w USA w grze online bonusy powitalne nigdy nie były tak dobre.
  Świetna i przejrzysta strona z wartościowymi informacjami.
  Trzymam kciuki za wszystkich graczy.

  Ewa C. - Poznań, Polska
  Gdy ujrzałam te ogromne Jackpoty w lotto, nie wahałam się ani chwili i od razu się zarejestrowałam, żebym mogła grać.
  Zostałam miło zaskoczona, gdy natychmiast po wpłaceniu pieniędzy otrzymałam bonus, a na moim koncie znalazła się kwota dwukrotnie większa od początkowej.
  Nareszcie porządne loterie z wysokimi Jackpotami.
  Teraz już tylko wygrać któryś Jackpot w lotto i będę zadowolona.