• O Nas

   

  Jak wielu Polaków, i my lubimy zagrać na loterii i spróbować szczęścia.
  Za granicą żyje ponad 15 milionów Polaków. Dlatego też zdecydowaliśmy się rozpocząć projekt LotekLotto.com, który ma umożliwić Polakom mieszkającym zarówno w kraju, jak i za granicą grę przez Internet (online) w największe w Europie i na świecie loterie - prosto, szybko, bezpiecznie i przede wszystkim w języku polskim.


  Na bieżąco, kilka razy w tygodniu odbywają się gry w największej polskiej loterii (LOTTO), niemniej wygrane (w porównaniu z innymi światowymi loteriami) nie są wysokie- minimalny Jackpot rozpoczyna się od dość niskiego poziomu 2 mln zł. Co więcej nie jest możliwa gra online- konieczny jest zakup losu w kiosku.
  Szukaliśmy możliwości gry przez Internet, a przede wszystkim o znacznie wyższe pule. Jedyną opcją było uczestnictwo w loteriach zagranicznych, gdzie na przykład w Wielkiej Brytanii (UK Lotto) minimalny JACKPOT wynosi 2 mln euro (około 8 milionów złotych) 2 razy w tygodniu. Z kolei w Europejskiego loterii EuroMillions wygrane sięgają nawet 15 mln euro (około 60 milionów złotych) 2 razy w tygodniu!
  Inną wielką zaletą jest to, że JACKPOTy wielu światowych loterii często przekraczają 200 milionów EURO, więc nie warto zwlekać i czym prędzej kupić los i spróbować szczęścia.


  Wierzymy, że  znajdziesz tu swoją ulubioną loterię, spróbujesz swojej szansy i uda Ci się wygrać nagrodę, lub JACKPOT i spełnić swoje marzenia.


  Trzymamy kciuki!


  Zespół LotekLotto.com