• MEGA-SENA - Brazylijske lotto | Brazilian National Lottery

  Mega-Sena jest największe i najgraniejsze lotto w Brazylii, której menedżerem jest narodowy bank Caixa Economica. Zyski z loterii się używają na finansowanie sportów amatorskich i szkoły podstawowe.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać Mega-Sena ?

  Jak grać Mega-Sena ?

   

  Mega-Sena jest liczbowa loteria, przy której gracz trafia 6 numerów z 60 numerów.
  Numery są wybierane w parach aby było możliwe wytworzyć dwie cyfry. W pierwszym koszu są do dyspozycji numery od 0 po 5 a w drugim koszu od 0 po 9. W razie że są wylosowane dwa zera, są zastąpione numerem 60.


  Gracz wygrywa nagrode, jeśli zgadnie minimalnie 4 główne numery loterii. W razie, że gracz zgadnie 5 głównych numerów, wygrywa drugą nagrodę.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Mega-Sena lotto jest największą i najgraniejszą loterią w Brazylii i należy między największe w Ameryce południowej.
  Jej menedżerem jest narodowy bank Caixa Economica. Caixa powstał w 1861 roku  z celem pomocy narodowych oszczędności, a to przeważnie między biednym obywatelstwem a od roku 1961 jest menedżerem i większości brazylijskich loterii, jako słynna Quina a Loteca  (była loteria Esportiva). Zyski z loterii się używają na finansowanie sportów amatorskich i szkoły podstawowe.


  Losowanie loterii Mega-Sena jest dwa razy w tygodniu a to każdą środe i sobotę. Minimalny Jackpot jest koło 1.100.000 EUR.
  Najwyższy Jackpot w lotto Mega-Sena był wypłacony w roku 1999. Zwyciężca ze Salwadoru wygrał 64,9 milionów USD. W lipcu 2008 sobie dwoje zwyciężcy podzielili Jackpot 53,1 milionów USD.