• La Primitiva – Hiszpańska loteria

  Narodowa loteria hiszpańska La Primitiva może się pochwalić, że jej pierwsze losowanie miało miejsce już w XVIII wieku, co czyni ją najstarszą grą loteryjną na świecie. Nazwa „La primitíva” oznacza „podstawowa, pierwotna” i wskazuje właśnie na zaawansowany wiek owej loterii. Współczesną wersję gry zaprezentowano w roku 1985.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać La Primitiva ?

  Jak grać La Primitiva ?

   

  La Primitiva to loteria liczbowa, w której typujący typuje 6 z 49 liczb zbioru liczbowego od 1 do 49.


  Losowanie loterii odbywa się dwa razy w tygodniu w każdy czwartek i w każdą sobotę wieczorem (20:30 GMT). Drogą losowania wybranych zostaje 7 liczb – 6 liczb plus liczba bonusowa ("Bonus").
  W 2012 roku wprowadzono poziom nagród, który obejmuje dodatkową liczbę od 0 do 9, nazwaną liczbą "Reintegro" ("alternatywną").


  Jeśli gracz odgadnie wszystkie 6 zwycięskich liczb oraz "Reintegro", wygrywa nagrodę główną (Jackpot) plus dodatkową sumę pieniędzy.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Pierwsze losowanie hiszpańskiej loterii La Primitiva odbyło się już w XVIII wieku, co czyni z niej najstarszą z grier loteryjnych na świecie. Nazwa "La primitíva" oznacza "podstawowa, pierwotna" i wskazuje właśnie na zaawansowany wiek owej loterii. Współczesną wersję gry zaprezentowano w roku 1985.


  Minimalny JACKPOT w loterii La Primitiva zaczyna się od 3.000.000 EUR i wzrasta, dopóki nie padnie główna wygrana.


  Do największych nagród w historii loterii La Primitiva należały wygrane w wysokości 25 milionów EUR w 2005 roku oraz 26 milionów EUR w roku 2007.


  Na dodatek nie musisz już jeździć do Hiszpanii, ponieważ w loterię La Primitiva możesz grać również za pośrednictwem internetu – gdziekolwiek i kiedykolwiek :-).


  Od nagrody wynoszącej więcej niż € 2.500 należy zapłacić 20% podatku!