• FRANCE LOTO - Francuska krajowa loteria

  France LOTO jest tradycyjną Francuską loterią. Ta loteria jest flagowym statkiem spółki Francaise des Jeuxl, która rządzi narodowe loterie i gracę spółki we Francji. Minimalny Jackpot jest 2.000.000 EUR i dotąd najwyższy Jackpot w historii France lotto był 34 milionów EUR.

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać Francuską loterie ?

  Jak grać Francuską loterie ?

   

  Reguły są bardzo podobne do reguł ulubionej Polskiej loterii LOTTO.
  Francuska loteria jest liczbowa loteria, przy której gracz trafia 5 głównych numerów z 49 numerów (5/49) i jeden szczęśliwy numer ("Lucky Number") z 10 numerów (1/10).


  Dodatkowy numer się losuje oddzielnie od głównych numerów.
  Szansa na wygraną jest istotnie wyższa niż w Polskiej loterii Lotto.


  Losowanie loterii odbywa się trzy razy w tygodniu a to każdy poniedziałek, środe i sobote wieczorem.


  Najniższa możliwa wygrana są 2 EUR. Gracz wygrywa tą nagrodę, gdy zgadnie szczęśliwy numer (dodatkowy numer). Jeśli gracz zgadnie wszystkich pięć głównych numerów loterii i dodatkowy numer, wygrywa Jackpot.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  France Loto jest skróconym nazwem Francuskiej narodowej loterii. Francuskie loto gry powstały w 1936 roku, jako środek uzyskiwania środków finansowych dla Rządu Francuskiego.
  Dzisiejsze loto jest użytkowane i organizowane firmą Francaise des Jeux Groupe, która powstała w styczniu 1993 na użytkowanie loterii i gier sportowych i jest regulowana francuskim rządem, który ma 72% udział.


  Francuska loteria jest bardzo popularna we Francji. Badania z 2006 roku potwierdzili, że 96 % populacji  zna o tą loterie a 36% francuzów grało Francuską loterie.


  Francuska loteria była pierwszy raz spuszczona w 1976 roku a gra ją więcej niż 15 milionów francuzów.


  Minimalny Jackpot jest 2.000.000 EUR a dotąd najwyższy Jackpot  w historii France Loto był 34 milionów EUR. Zawsze gdy Jackpot nie jest trafiony jest wyższy o 1 milion EUR.


  Dlatego i mnóstwo Polaków pracujących we Francji, pragnący po wygranej grają France Lotto. Loterie  jest możliwe grać i przez internet a to kiedykolwiek i gziekolwiek.


  Z wygranej się niepłacą żadne podatki.