• Euromillions - Euromiliony - EURO LOTTO

  Loteria Euromillions (Euro LOTTO) należy do największych i najbardziej lubianych loterii na świecie. Ze względu na minimalny JACKPOT w wysokości 15 milionów EUR (około 65 milionów złotych) i wysokie prawdopodobieństwo wygranej loteria ta jest jedną z najpopularniejszych w Europie.

   

  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać w Euromillions ?

  Jak grać w Euromillions ?

   

  Euromillions (Euromiliony) to loteria liczbowa, w której gracz wybiera 7 liczb - 5 liczb od 1 do 50 z sektora głównego oraz 2 liczby od 1 do 11 z sektora Lucky Star.


  Gracz wygrywa nagrodę, gdy trafnie wytypuje minimum 2 liczby. Więcej na stronie Euromiliony wyniki.


  Jeśli gracz poprawnie wytypuje wszystkie wylosowane liczby (5 numerów głównych i 2 dodatkowe), wygrywa nagrodę główną (JACKPOT).


  Możecie też zdać się na nasz system i pozwolić mu wybrać za was...
  (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Euromillions lotto jest największą międzynarodową loterią w Europie. Przeprowadzono ją po raz pierwszy 7 lutego 2004 roku i można w nią grać w dziewięciu krajach europejskich (Francja, Anglia, Hiszpania, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Portugalia, Irlandia i Austria).


  Losowanie loterii Euromillions odbywa się dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i piątek wieczorem w Paryżu. Minimalny JACKPOT wynosi 15.000.000 EUR (około 65 milionów złotych), a jak dotąd najwyższy JACKPOT w historii Euromillions wyniósł 185 milionów EUR został wygrany 12 lipca 2011 roku przez parę małżeńską z Anglii.


  Dlatego również mnóstwo Polaków żyjących w wyżej wymienionych krajach i marzących o nagrodzie i lepszym życiu gra w Euromillions. Na szczęście w Euromillions (Euro Lotto) można grać też przez internet – gdziekolwiek i kiedykolwiek.


  Od wygranej nie płaci się żadnych podatków.