• El Gordo – Hiszpańska loteria

  Hiszpańskie lotto El Gordo de la Primitiva przeprowadzono po raz pierwszy w 1993 roku. Należy ona do niezwykle lubianych loterii nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. Ogólnoświatową popularność loteria El Gordo de la Primitiva zawdzięcza zwłaszcza najbogatszym losowaniom nagród pieniężnych: bożonarodzeniowemu – Navidad, noworocznemu – El Nino, letniemu – Verano… 

   

  Zarejestruj się (GRATIS)
  Użyj kodu promocyjnego  9F38  i otrzymasz BONUS 100%
  Proszę dokonać wyboru Już wybrałeś %LIMIT% liczb w tej rozgrywce Masz jeszcze wybrane liczby. Jesli chcesz kontynuować, nie wejdą one do Twojego zakupu. Chcesz kontynuować?
 • Jak grać El Gordo ?

  Jak grać El Gordo ?

   

  El Gordo  jest loteria liczbowa, przy której gracz trafia 6 numerów tak, że 5 głównych numerów trafia z 54 numerów liczbowego rządu od 1 po 54 i współcześnie trafia 1 dodatkowy numer z 9 numerów liczbowego rządu od 1 po 9.


  Gracz wygrywa nagrode, gdy zgadnie dodatkowy numer loterii. Jeśli zgadnie wszystkich 6 numerów loterii, wygrywa JACKPOT.


  Albo zostawcie nasz system, niech to zrobi za was. (SZYBKI WYBÓR - CHYBIŁ TRAFIŁ)

  O loterii

  O loterii

   

  Hiszpańske lotto El Gordo de la Primitive (można przetłumaczyć jako "wielka") znana jako El Gordo. Jest jedną z Loterias Apuestas del Estado (Hiszpańskie loterie państwowe).


  ElGordo to gra loteryjna przeprowadzona po raz pierwszy w 1993 roku. Początkowo losowania odbywały się raz w miesiącu, ale od października 1997 roku przeprowadzane są co tydzień.


  Losowanie loterii odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.
  Minimalna wysokość jackpotu wynosi 5 milionów EUR i wzrasta, dopóki nie padnie główna wygrana. Rekordowy JACKPOT osiągnął kwotę przekraczającą 22.000.000 EUR.


  Wigilijne ElGordo – chodzi o największe loterijne losowanie na całym świecie. Całkowita suma nagród finansowych jest 2.3 miliardy EUR z pierwszą nagrodą 555.000.000 EUR. Jest to najważniejsze wyjątkowe losowanie w Hiszpańskiej loterii narodowej. Losowanie się uskutecznia 22. grudnia każdy rok i trwa 3 godziny zanim się nie wylosują wszystkie nagrody.
  Kupony na to wielkie losowanie loterii możecie kupić już od początku lipca.


  Od nagrody wynoszącej więcej niż € 2.500 należy zapłacić 20% podatku!